Zpět na hlavní stránku 16.01.2019

StoRest

Chytré řešení pro každý bar i restauraci.

Jmenuji se Filip, je mi 16 let a jsem studentem střední školy. Rád zlepšuji sebe i okolí a podnikání mi k tomu dává skvělou příležitost.

StoRest

Aplikace Storest je doplňkový modul (plugin) do programů používaných pro řízení a správu restaurací. Řeší problém zdlouhavého ručního přepisování obsahu účtenek a faktur do systému. Stačí pouhé vyfocení účtenky či faktury a data se automaticky načtou do programu, kde s nimi uživatelé dále pracují. Mohou například kontrolovat stav zásob na skladě, změny cen nebo vytvářet statistiky a analýzy výdajů restaurace. Automatické načítání využívá algoritmy strojového učení, které zaručuje vysokou přesnost a spolehlivost.

Momentálně si ověřujeme zájem potenciálních zákazníků a zároveň vyvíjíme technickou stránku přenosu dat z účtenky. V budoucnu bychom tuto technologii rádi využili i v jiných odvětvích a aplikacích, kde se pracuje s papírovými fakturami a účtenkami.

Představujeme projekty 6. ročníku GREEN LIGHT Akcelerátoru. Chcete je poznat osobně?
Přijďte 28. 2. na závěrečnou Startup Show.