Zpět na hlavní stránku 08.03.2024

Dorm Market

Obchod na studentských kolejích

Dorm Market

Na začátku byl běžný student, žijící na kolejích. Ondřej Pavelka si vždycky stěžoval na dlouhé cesty do obchodu, protože si něco zapomněl nebo si jen chtěl něco koupit.

Jako asi všichni si říkal jak báječné by bylo mít obchod přímo na kolejích, což by tento problém vyřešilo. Často se o tom bavil s přáteli, a jednou ho to napadlo. Proč ho tedy neotevřít?
Naštěstí šlo o zkušeného android vývojáře a finančního analytika, celé provedení i financování tak nebyl problém. Netrvalo dlouho a první obchod je v provozu. A co víc, má obrovský úspěch. Teď už nestojí nic v cestě tomu otevřít obchod kdekoliv. Ať se studenti už nikdy nemusí dlouze vláčet do obchodu, nebo řešit, že si něco zapomněli.

Představujeme projekty 11. ročníku Green Light Akcelerátoru. Chcete je poznat osobně? Zaregistrujte se a přijďte 4. 4. na závěrečnou v Startup Show!