Zpět na hlavní stránku 08.03.2024

Výuka na webu

Řešíme to nejdůležitější, vzdělávání Vašich dětí.

Výuka na webu

Mé jméno je Martin Stříbný a krom toho, že jsem učitel, tak jsem také autorem platformy Výukanawebu.cz, jejímž cílem je ušetřit učitelům stovky hodin mechanické práce, které pak mohou věnovat mnohem kreativnějším činnostem a pomoci žákům ve třídě.

Začal jsem učit v době Covidu a když jsem hledal nějaký nástroj, který by mi pomohl s výukou, tak jsem zjistil, že neexistuje žádný ucelený systém, který by učitelům opravdu zjednodušil práci. Našel jsem spoustu aplikací, které mají nejrůznější funkce ale vždy jim něco chybělo. Proto jsem se rozhodl vytvořit aplikaci, která bude výuku nejen umožňovat ale hlavně zjednodušovat.

Po té co jsme se vrátili do škol, tak jsem zjistil, že se aplikace dá velmi dobře používat i při prezenční výuce. A to hlavní. Že mi její používání ušetří spoustu času. Proto jsem se rozhodl, že ji budu dále rozvíjet a že ji nabídnu i dalším učitelům. A to je také jeden z důvodů proč jsem tady.

Představujeme projekty 11. ročníku Green Light Akcelerátoru. Chcete je poznat osobně? Zaregistrujte se a přijďte 4. 4. na závěrečnou v Startup Show!