Zpět na hlavní stránku 24.09.2021

Green Light Akcelerátor je jako procházka růžovým sadem


Cesta je trnitá a dojít do konce vyžaduje trpělivost, ale stojí to za to! Čím vším musí účastníci programu projít? Náročná trasa s 15 zastávkami v různých oblastech podnikání trvá 4 měsíce. Máme ale ty nejlepší „průvodce“. Naši lektoři jsou odborníci s mnohaletou praxí, s těmi se v byznysu neztratíte. Například jako tato trojice.

Green Light Akcelerátor je jako procházka růžovým sadem

Martin Hykel, Martin Čajka, Filip Hořínek
3advokáti - ADVOKACIE DIGITÁLNÍHO VĚKU. SROZUMITELNĚ A INOVATIVNĚ

Mladí advokáti, kteří jsou nadšení z nových technologií a nebrání se pomoci pro začínající podnikatele. Právo v jejich podání není změť nesrozumitelných paragrafů a vět, ale docela zábava. Dokáží pomoct se založením firmy a veškerou dokumentací kolem, zabývají se ale samozřejmě i dalšími právními oblastmi. Jak sami tvrdí, začínali trochu startupovým způsobem, proto všem nadšencům rozumí a jsou hrdí, když s nimi pak mohou slavit podnikatelské úspěchy.

Pavlína Žukovská
NEODAT - VĚNUJTE SE NAPLNO TOMU, CO UMÍTE A ÚČETNICTVÍ PŘENECHTE NÁM

Finanční plány, účetnictví a daně jsou jejím denním chlebem, protože společně s partnerem založili společnost zaměřující se na účetní a daňové poradenství. Pavlína je certifikovanou daňovou poradkyní, specializuje se na účetnictví kapitálových firem. Ve všech oblastech se také neustále vzdělává, aby jí neunikla žádná novinka, která může klientům pomoct. Oblast financí je v Pavlínině podání něčím velmi důležitým, ale přitom docela pochopitelným, a to nejen proto, že si velmi zakládá na osobním přístupu.

Kristýna Szkanderová
We are signature - NEJSME KLASICKOU MARKETINGOVOU AGENTUROU

Patriotka hrdá na Moravskoslezský kraj, ze kterého pochází. Ambasadorka skupiny #holkyzmarketingu pro Moravskoslezský kraj a social media marketing freelancer a spoluzakladatelka We Are Signature. Specializuje se na oblast sociálních sítí. Pomáhá značkám najít cestu, jak začlenit sociální sítě do celého marketingového mixu. Najít správnou cílovou skupinu, vytvářet pro ni správný obsah, budovat komunitu a pečovat o zákazníky v rámci customer care. Ráda také předávám své tipy a zkušenosti na různých workshopech a školeních.


Kdo další vás bude na 4 měsíční cestě k podnikání provázet? Seznamte se s našimi ostatními lektory.
Akcelerátor se brzy rozběhne! PŘIHLAS SVŮJ PROJEKT do 17. 10. a najdi cestu, jak podnikat.