Zpět na hlavní stránku 25.03.2022

Zahradní OLLA


Jedinečná technologie kontrolovaného zavlažování rostlin, která je považována za nejefektivnější způsob zavlažování na světě.

Zahradní OLLA

Jsme Šárka a Karel, permakulturní designérka a výtvarník - keramik. Naše dlouholeté přátelství je vyživováno z nadšení pro jednoduchost řešení, čisté přírodní materiály, z potřeby omezit náš balastní otisk v současném světě a touhy ukazovat lidem, že je možné začít o světě a vztahu ke světu přemýšlet jinak.

Na příběhu Zahradní OLLA ukazujeme lidem, jak je možné efektivně zacházet s dvěma drahocennými komoditami, a to je čas a voda. Nabízíme lidem, kteří mají touhu či dokonce nutnou potřebu vypěstovat si vlastní plodiny ať zeleninu, ovoce či okrasné rostliny, ale mají omezené množství času, energie či zkušeností, řešení, jak to udělat jednoduše, spolehlivě, šetrně a čistě za pomoci technologie zavlažování hliněnými nádobami OLLA.

zahradniolla.cz

Představujeme projekty 9. ročníku Green Light Akcelerátoru. Chcete je poznat osobně? Zaregistrujte se a přijďte 14. 4. na závěrečnou Startup Show.