Zpět na hlavní stránku 20.01.2020

WATERPIN

Vraťme půdě, co nám dává ...i kdyby jen po kapkách.

WATERPIN

Jmenuji se Martin a spolu s Josefínou jsme oba studenti kombinovaného studia. Jako tým pracujeme na jedné z nejdůležitějších otázek novodobého světa - nedostatek vody. Skloubili jsme tradiční přístupy a moderní technologie a vytvořili WaterPin. Speciální kolík zavrtaný do země je jednoduchý efektivní nástroj, který pomáhá zemi se zachycováním přívalových srážek a jejich vsakování do půdy.

Je ekologicky odbouratelný a při svém rozpadu působí jako hnojivo a živiny pro půdní svět. WaterPin má jednoduchou aplikaci. Díky zkušenostem a postřehům zemědělců ze staré školy, ekologických materiálů a 3D tiskárny pomůže každému z nás.

Ekologicky odbouratelný WaterPin zachycuje přívalové srážky a tím udržuje vodu v krajině.

Představujeme projekty 7. ročníku GREEN LIGHT Akcelerátoru. Chcete je poznat osobně? Přijďte 27. 2. na závěrečnou Startup Show.