Zpět na hlavní stránku 01.10.2021

Směr vpřed!


I s dobrým průvodcem, v podobě odborných lektorů, se člověk v byznys džungli může občas ztratit. Aby se vám toto nepřihodilo, máme tým úžasných mentorů, kteří vás vždy správně nasměrují, abyste se vyhnuli slepým uličkám, zastaví vás před srázem nebo vás popoženou kupředu.

 

Směr vpřed!

"AMIBICIÓZNÍ INŽENÝR A MANAŽER SE SILNOU VIZÍ"
Jan Tkáč se prezentuje jako vizionář, idea maker, konzultant a mentor. Zaměřuje se na profesionální poradenství pro startupy, je zakladatelem a ředitelem softwarové firmy AVE Soft.
S 15 lety zkušeností z vlastního podnikání se Honza osvědčil jako mentor. Jeho hlavním cílem je předat zkušenost tak, aby tým zbytečně neztrácel čas a neřešil problémy metodou pokus/omyl.

"ŽIJU A PODNIKÁM TADY A TEĎ"
Renáta Valerie Nešporek je kreativní, schopná, zkušená a podnikavá žena, manažerka, mediátorka a průvodkyně pro začínající podnikatele, je předsedkyní regionálního klubu Ostrava a 1. viceprezidentkou Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek.
Má nesmírný záběr a chuť jít si za svými sny ji neopouští. Se zkušenostmi z poradenství, celoživotního vzdělávání, fundraisingu, akademického prostředí, módy i umění je Renáta dokonalá mentorka, která vás skutečně posune dál.

"VŽDY JE TŘEBA MÍT OD KOHO KOPÍROVAT"
Jan Jůzl je pragmatický snílek s jasným cílem. Stál u zrodu programu Green Light a několik let jej vedl. Inspiraci hledá v zahraničí i kolem sebe. Tak jako před 9 lety rozjel v Ostravě program pro startupy, které ve světě dávno zažívaly boom, začal i on sám s vlastním podnikem Dock, který připomíná klub z Berlína a dnes jej zná každý ostravan.
V současné době Green Light podporuje jako zkušený mentor a networKING. Honza je optimista, ale stojí nohama pevně na zemi. Jeho rady jsou opravdu nad zlato.

Kromě tří výše uvedených pro vás letos máme celou plejádu mentorů a mentorek, kteří vám pomohou najít ten správný směr.
Akcelerátor se brzy rozběhne! PŘIHLAS SVŮJ PROJEKT do 17. 10. a najdi cestu, jak podnikat.