Zpět na hlavní stránku 29.03.2021

ŠIFROMÁNIE


Pomáháme seniorům zažít veselejší chvíle

ŠIFROMÁNIE

Jsme Šifrománie, baví nás spojovat lidi formou her a zábavy a vyvíjíme hry, které rozvíjí spolupráci, tvořivost, emoce, zábavu, komunikaci a aktivity. Máme zkušenosti s pořádáním šifrovacích her nejen naživo v Ostravě nebo Opavě, ale také online na Facebooku. Po této zkušenosti jsme se rozhodli vytvořit hru také pro ty, na které se často zapomíná – lidé v sociálních zařízeních. Protože každého z nás můžou potkat různé situace a jednou se tam můžeme ocitnout i my.

Naším originálním produktem v Green Lightu je desková hra Stezka určená právě pro lidi v domovech důchodců, dětské domovy a rehabilitační zařízení. Hra obsahuje hrací kartičky větší velikosti pro lepší čitelnost, vyrobené z pevnějšího materiálu, díky kterým hráči procvičí paměť, jemnou motoriku, pohybovou aktivitu a navrátí je do mladí. Hra Stezka je originální rozptýlení od každodenních starostí na rozdíl od koukaní na televizi, nicnedělání nebo luštění křížovek.

Které projekty z 8. ročníku Green Light Akcelerátoru se dostanou až před porotu? Zaregistrujte se a užijte si 29. 4. závěrečnou Startup Show ONLINE.