Zpět na hlavní stránku 22.03.2021

NILMORE


Žijeme ve světě, kde oblečení zabíjí, a to jdeme změnit

NILMORE

Nákup oblečení je dnes bez nadsázky výstřelem z revolveru, který míří přesně. Na výrobu trička padne skoro 3 000 litrů vody a zároveň každých 10s umírá člověk z nedostatku pitné vody. Hrozný paradox. A proto jsem si řekl, že takto to dál nejde a založil jsem Nilmore®.

Vyvinuli jsme plně cirkulární textil, který dosahuje nejnižších environmentálních dopadů ze všech běžně dostupných materiálu. Vedle ekologičnosti nově vyvinutý materiál vyniká svou lehkostí, prodyšností, příjemným omakem a lehkou údržbou. Naše produkty má zákazník možnost vrátit po libovolné době a my je recyklujeme do nového vlákna, ze kterého vyrábíme zase nové látky a oblečení. Vytvořili jsme tak vůbec první plně cirkulární oděvní model na světě.

Jakmile se koronavirová situace uklidní, půjdeme do světa s naší první kolekcí. Do té doby nás můžeš sledovat na facebooku nebo skrze newsletter na www.nilmore.com. Pojď s námi měnit svět oblečení_m. S m-kem i bez něj.

Které projekty z 8. ročníku Green Light Akcelerátoru se dostanou až před porotu? Zaregistrujte se a užijte si 29. 4. závěrečnou Startup Show ONLINE.