Zpět na hlavní stránku 22.03.2021

CONTROLME


Hodnocení služeb, produktů a zaměstnanců QR a NFC technologií

CONTROLME

Denně využíváme spoustu služeb (obchody, kavárny, sportovní centra a jiné). Někdy jsme s přístupem a kvalitou služeb spokojení a jindy tomu bývá přesně naopak. Jak dát najevo svou (ne)spokojenost rychle, jednoduše a do kompetentních rukou? 

Vytvořili jsme novou formu předávání reakcí. Stačí načíst QR kód a v několika sekundách ohodnotit konkrétního zaměstnance, službu, popřípadě produkt. Najdete ho třeba u pokladny, na účtence nebo východových dveřích. Reakce jen tak? I na to jsme mysleli. Co třeba odměna ve formě slevy na služby a jiné výhody. Mimo to se jako zákazník stáváte kontrolorem kvality služeb. Máte tak možnost změnit spoustu věcí kolem Vás :-). 

Jako zakladatelé ControMe jsme využili našich zkušeností s tisíci zákazníky v rámci předchozích projektových aktivit a rozhodli jsme se odbourat informační bariéru mezi zákazníky, návštěvníky a poskytovateli využitím nejnovějších trendů a technologií. 

Které projekty z 8. ročníku Green Light Akcelerátoru se dostanou až před porotu? Zaregistrujte se a užijte si 29. 4. závěrečnou Startup Show ONLINE.