Zpět na hlavní stránku 25.03.2022

APnutric


Už žádný senior v podvýživě

APnutric

Velká část klientů v domovech seniorů se stravuje nedostatečně a i přes snahu personálu se často dostávají do podvýživy. Tím se spouští časově, finančně a kapacitně náročný proces v péči o klienta.

Na základě dlouholetých praktických zkušeností jsem se rozhodla tuto proceduru zjednodušit, a tím zlepšit stav výživy klientů v domovech seniorů. Založili jsme společnost APnutric a vyvinuli speciální webovou aplikaci Enutric, která propočítává nutriční stav klienta a na základě zadaných parametrů navrhuje speciální potraviny pro zvláštní lékařské účely.

Aplikace pomůže zautomatizovat a standardizovat náročné procesy propojením sociálních zařízení s lékaři nutricionisty a lékárnami, uspořit čas a náklady.

Vize projektu Enutric a společnosti APnutric je pomoc sociálním zařízením dopřát seniorům důstojné stáří, významným způsobem zlepšit výživu klientů sociálních zařízení a zavést standard kontroly péče o seniory.

apnutric.com

Představujeme projekty 9. ročníku Green Light Akcelerátoru. Chcete je poznat osobně? Zaregistrujte se a přijďte 14. 4. na závěrečnou Startup Show.