Zpět na hlavní stránku 02.04.2018

Zapojte fantazii a vytvořte si vlastní osobitou PC skříň DOMIRO

Zapálený cestovatel, sportovec a hráč počítačových her. To vše je Dominik Uskoba, autor modulárního systému, který odstraňuje zábrany dnes používaných počítačových skříní. Dominik studuje Ekonomickou fakultu VŠB-TUO a cílí na zákazníky, kteří by si rádi doplnili běžné komponenty jako podsvícenou klávesnici nebo myš o vlastní počítačovou skříň s nadčasovým designem.

Zapojte fantazii a vytvořte si vlastní osobitou PC skříň DOMIRO

„Snažím se zaujmout hráče PC her designovým panelem pro univerzální uchycení počítačového hardwaru. Ten může být libovolně podsvícen, vytvarován a pověšen na zdi,“ dodává. Dominik tak přináší nový způsob skládání počítačů i méně zkušeným uživatelům, kteří se chtějí odlišit a mít doma vlastní unikátní sestavu. Vzhled tak bude omezen jen jejich vlastní fantazií. Navíc si skříň složí jednoduše sami.
Uvedení tohoto modulárního systému na trh je Dominikovou prioritou, ale jak sám říká, půjde ještě dále. Rád by, aby si kdokoliv mohl poskládat během chvíle vlastní PC.

Představujeme projekty 5. ročníku GREEN LIGHT Akcelerátoru. Chcete je poznat osobně? Přijďte 12. 4. na závěrečnou Startup Show.