Zpět na hlavní stránku 03.10.2019

Virtual Real Life: Tvoříme svět virtuální reality, aby ten skutečný mohl fungovat lépe


Loňského už 6. ročníku GREEN LIGHT se účastnil Vláďa s projektem využití virtuální reality ve firemní praxi, hlavně v oblasti náboru pracovníků. Atraktivní formou chtěli testovat zručnost a další dovednosti potřebné k práci. Vláďa a tým se ale také zaměřili na využití virtuální reality ve vzdělávání, přenos big data a vytváření testovacích prostředí. Na StartUp Show Vláďa oznámil, že se podařilo uzavřít smlouvu s Continental, která bude jejich virtuální realitu využívat ve výběrových řízeních.

Virtual Real Life: Tvoříme svět virtuální reality, aby ten skutečný mohl fungovat lépe

GL StartUp Show: cena Moravskoslezského kraje ve výši 100 000 korun

Virtual Real Life dnes: Firma Continetal obdržela už tři úspěšné testy pro výběr zaměstnanců, na základě jejich připomínek došlo taky k úpravám. Vláďův tým se taky rozhodl zaměřit na oblast BOZP a PO a vytvořit výukové testy, ze kterých si zaměstnanci budou něco pamatovat, protože si to na vlastní kůži vyzkouší. Velkou zajímavostí pak je spolupráce na výzkumech týkajících se rehabilitace dlouhodobě nechodících pacientů. Pokud jste byli na Future Port v Praze, mohli jste si vyzkoušet VR aplikaci na chůzi, ze které jsou nadšeni i vozíčkáři.

Co říkají o GREEN LIGHT: V GREEN LIGHT se účastník dozví ucelené informace nejen jak začít podnikat, ale také získá cenné zpětné vazby ke svému projektu. Jelikož v dnešní době jsou nejcennější informace, tak to považuji za velmi přínosné. Osobně jsem měl možnost GL absolvovat a dodnes využívám získané znalosti a informace.