Zpět na hlavní stránku 16.01.2019

Urbido

Každá obec může být Smart.

Jsme tříčlenný tým nadšených lidí, kteří mají zkušenosti v oblasti facility managementu, konceptu Smart Cities a IT. Michal a Tomáš jsou absolventi VŠB–TUO, Fakulty stavební. Štěpán je studentem Fakulty elektrotechniky a informatiky.

Urbido

Projekt Urbido je webovou aplikací v konceptu Smart Cities, která pomáhá obcím s každodenními činnostmi chytře, přehledně a jednoduše. Poskytuje komplexní databázi informací, procesů a dokumentů potřebných pro chod a fungování municipalit. Urbido slouží pracovníkům úřadů i občanům, kteří mohou nahlížet do 3D mapy a částečně pomáhat s chodem obce; upozorňovat na problémy nebo se např. účastnit různých anket.

Aplikace Urbido má již funkční základní moduly pro běžné činnosti obcí. Chceme být špičkou v digitalizaci 3D map a zaměřit se na propojení občana s jeho obcí.

Urbido je tu pro obce, které chtějí pracovat efektivně, digitálně a chytře. Pro obce 4.0!

Představujeme projekty 6. ročníku GREEN LIGHT Akcelerátoru. Chcete je poznat osobně?
Přijďte 28. 2. na závěrečnou Startup Show.