Zpět na hlavní stránku 01.02.2017

Twibe

Twibe – to je tým ve složení Daniel, Martin a Honza. Potkali se na střední škole při práci na společných projektech.

Twibe

Jak sami říkají, jsou mladí a inovativní, a proto se rozhodli usnadnit (těžký) život streamerů.

Všimli si, že největší nešvar při streamování je odvedení pozornosti od diváků při přenastavování hodnot. Takže mezitím co divák napjatě sleduje, co bude dál, streamer zdlouhavě hledá to správné nastavení a svým fanouškům se tedy přestane věnovat.
Právě kvůli tomu vyvinuli univerzální nástroj, který usnadní a sjednotí ovládání hlavních funkcí potřebných pro stream.

Práci na vývoji prototypu si rozděli pečlivě: Danek studoval elektrotechniku, a proto se naplno věnuje vývoji hardwaru, s čímž mu pomáhá Martin, který studuje informatiku a baví ho programovat. Honza rozumí elektrotechnice i informatice a ve výsledku dělá markeťáka. Dali se dohromady, aby vytvořili kontroler pro streamery pod názvem Twibe.