Zpět na hlavní stránku 06.03.2024

MedTech Edu


Strategický partner v navigaci regulačním prostředím pro výrobce zdravotnických prostředků, který vám šetřím čas a peníze.

MedTech Edu

Jmenuji se Kamila Walková a spolu s kolegy jsem v roce 2022 založila platformu MedTech Edu, která poskytuje expertní služby v oblasti MDR a ISO 13485 výrobcům, dovozcům a distributorům zdravotnických prostředků. Působíme v MedTech oblasti, kde se specializujeme na certifikaci výrobků a naplňování regulatorních požadavků na trzích EU a USA.

Zaměřujeme se také na pomoc mladým lékařům a zdravotnickým pracovníkům při zakládání a nastavení provozu vlastní ambulance. Pro zvyšování kvalifikace osob uvnitř firem v MedTech průmyslu, jsme připravili unikátní vzdělávací MDR akademii, která je akreditována vysokými školami v ČR.

Firmy působící v MedTech průmyslu jsou pro nás hrdinové, jejichž výrobky pomáhají zachraňovat lidské životy. Naší vizí je vytvořit pro ně digitální online platformu dostupnou 24/7, která jim ušetří stres, čas i zdroje při naplňování regulatorních požadavků.

Představujeme projekty 11. ročníku Green Light Akcelerátoru. Chcete je poznat osobně? Zaregistrujte se a přijďte 4. 4. na závěrečnou v Startup Show!