Zpět na hlavní stránku 03.03.2023

Bylinky do schránky


Hýčkej své tělo bylinami.

Bylinky do schránky

Jmenuji se Bára Masopustová a již pár let provozuji s kolegyní Silvou Melušovou Slezské Bylinářství. Máme tisíce spokojených zákazníků, tvoříme vlastní čajové směsi a nabízíme přírodní doplňky nejvyšší kvality.
Do Green Light Akcelerátoru jsme přišly představit náš nový projekt. Nápad doručovat bylinky přímo do vaší poštovní schránky nosíme v hlavě už mnoho let. A v době covidu jsme začaly s jeho realizací a ověřily si jeho jedinečný dopad na každodenní pohodu našich nejbližších, se kterými jsme nemohli být v úzkém kontaktu.
Princip naší novinky, tedy bylinného předplatného, je velmi jednoduchý. Každý měsíc vám nebo vašim nejbližším pošleme voňavou zásilku s bylinnou směsí, která v dané období tělu nejvíce prospěje.
Vycházíme z tradičních bylinářských postupů propojených s nejnovějšími poznatky přírodní medicíny. Zohledňujeme působení přirozených biorytmů na organismus a naši vlastní bylinářské zkušenosti. 

Představujeme projekty 10. ročníku Green Light Akcelerátoru. Chcete je poznat osobně? Zaregistrujte se a přijďte 13. 4. na závěrečnou velkolepou 10.Startup Show!