Zpět na hlavní stránku 02.09.2019

GREEN LIGHT přichází už po sedmé nový a lepší

Přípravy na zahájení 7. ročníku GREEN LIGHT Akcelerátoru vrcholí! Druhý zářijový týden začíná příjem přihlášek a kampaň s vizuálem pana žárovky v košili a bundě.

GREEN LIGHT přichází už po sedmé nový a lepší

Heslo letošní kampaně je „Seplo ti to? Začni podnikat“. Přihlášky přijímáme od 16. září do 7. října a už se těšíme, jaké nové nápady se urodily v chytrých hlavách v našem kraji.

Jelikož hledáme inovativní nápady, i my inovujeme. Účastníci sedmého ročníku se mohou těšit na novou skladbu workshopů i nové lektory. Samotný Akcelerátor pak odstartujeme na začátku listopadu seznamovacím Kick-off meetingem a v tvrdé práci pokračujeme až do konce února, do velkolepé GL StartUp Show.

Program Green Light je stále nejucelenějším startupovým program v Moravskoslezském kraji a za 6 let jím prošlo více než 300 projektů. Své nápady může přihlásit kdokoli. Jak studenti středních a vysokých škol, tak zájemci z široké veřejnosti.

GREEN LIGHT připravuje Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava ve spolupráci s Moravskoslezským krajem, Moravskoslezským inovačním centrem a řadou dalších partnerů. Program GREEN LIGHT je podpořen z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

Seplo vám to? Pojďte do toho s námi a podnikejte!