Zpět na hlavní stránku 12.10.2020

Být dobrým mentorem startupu znamená podnikání zažít na vlastní kůži.


Jak je důležité míti „Honzu“?

Už po osmé se rozbíhá kolotoč přihlašování do startupového akcelerátoru. Máte nápad a nevíte, jak s podnikáním začít? Není nic lepšího, než dostat radu od někoho, kdo si stejnou cestou už prošel :-) 

Přihlas svůj projekt do 31. 10. a můžeš se spolehnout, že „Honza“ ti pomůže to rozjet!

Být dobrým mentorem startupu znamená podnikání zažít na vlastní kůži.

Jan Tkáč
AVE Soft
Honza je „světaznalý“ a startupem si prošel od píky. Byl dokonce v prvním ročníku GREEN LIGHT s veleúspěšným projektem PresentiGo. Ví, jak dobýt Ameriku, jaké je to spolupracovat se světovými značkami a jak správně využít investice.

Zakladatel a ředitel softwarové firmy s více než 15letou historií a řadou ocenění. Honza je především inovátor. I když má zkušenosti s řízením klasické firmy, jeho srdce tepe především pro startupové projekty. Zajímavé zkušenosti posbíral se svým startupem při působení v San Franciscu a Bostonu. Roli mentora v GREEN LIGHT si letos „střihne“ poprvé a jeho motivací je pomoci projektům vyhnout se zbytečným chybám a urychlovat jejich progres.

Jan Jůzl
Klub DOCK

Sám si prošel nějakým tím „fuckupem“, takže dobře ví, že na první pokus to občas nevyjde. Honza je „krutě“ upřímný a dá tvému projektu pořádnou zpětnou vazbu. A to je nejlepší věc, kterou v začátku podnikání můžeš dostat.

Honza stál u zrodu GREEN LIGHT, program vymyslel, podílel se na jeho dalším rozvoji a několik let jej i vedl. V současné době GL podporuje jako zkušený mentor a NetworKING. S Honzou se můžete potkat v oblíbeném ostravském klubu DOCK, jehož je spolumajitelem, a také na různých akcích zaměřených na oživení veřejného prostoru města Ostravy. Na spoustě z nich se podílí organizačně, jindy zase prodává dobroty, které sám uvaří a upeče.

Jan Adam Plaček
Centrum podpory inovací VŠB-TUO

Honza má zkušenost z korporátu i malých firem. Má spoustu kontaktů a ty, které nemá, dokáže sehnat a propojit tvůj projekt přesně s tím, koho potřebuješ. Má taktiku, jak zjistit, jaká je tvá motivace podnikat a dokáže poradit i s technickou stránkou projektů.

Dlouhodobě působil ve vedení obchodních týmů a business developmentu v prostředí mezinárodních korporací i v malých firmách a vlastním podnikání. Startupům se věnuje již 10 let a zaměřuje se na ověřování nápadů, zpracování strategií a na rozvoj osobního potenciálu startupistů.

INSPIRUJ SE A PŘIHLAS SVŮJ PROJEKT!