V4 Startups & Scale-ups 2016

V4 Startups & Scale-ups 2016

Registrujte se do 10. dubna na setkání start-up společností a dalších „investment-ready“ inovativních společností ze zemí Visegrádské čtyřky (ČR, SVK, PL, HU), které proběhne v Nizozemí v rámci navazování kontaktů s investory venture kapitálu.

Organizátorem akce je za Českou republiku Ambasáda v Haagu, CzechInvest a Prague Startup Center. Registrovat se můžete na tomto odkazu. Více informací se dozvíte zde.

Letošní akce je zaměřena na následující obory – Internet of Things, Hardware, Mobile, Web, Navigation/Supply Chain, Water, Energy, AgTech, Fintech, eCommerce, Digital Health, Robotics/AI). Mezi další podmínky patří u Early Stage startupu obrat 250k to 2,5 mil. USD, u „Growth“ fáze 2,5 mil. až 10 mil. USD. Akce se koná dne 23. května 2016 v Rotterdamu v prostorách ECE Science Tower.

Z každé země bude vybráno 10 startupů, ze kterých bude následně odbornou porotou vybráno 4-5 startupů, které budou na akci v Rotterdamu prezentovat. Pro vybrané startupy bude zajištěn program, náklady na cestu a ubytování si účastníci hradí ze svého.