Připravujeme pro vás nový program!

Připravujeme pro vás nový program!

Nový program Green Light START na podporu podnikání bude již zanedlouho spuštěn.

Pokud máš zajímavý nápad, který by mohl být úspěšným byznysem, ale s podnikáním ještě  nemáš žádné zkušenosti, právě pro tebe je určen nový program Green Light START. Tento program, určený podnikatelským začátečníkům, poskytuje odbornou pomoc a vedení na cestě od nápadu až k životaschopnému produktu, službě či inovativnímu řešení.

Nedílnou součástí programu bude hledání odpovědí na následující otázky: Jaká je tvá motivace? V čem vynikáš? Máš konkrétní vizi do budoucna? Kdo budou tví zákazníci a jaké jsou jejich potřeby? Jaký produkt, službu nebo řešení chceš nabídnout?

O vedení jednotlivých projektů se opět postarají zkušení mentoři z řad Podnikatelského inkubátoru VŠB-TUO, případně externí specialisté, kteří zájemcům pomohou získat odpovědi, které přináší až praxe. Jestli v hlavě nosíš inovativní nápad nebo projekt s větším než jen lokálním potenciálem a nevíš jak podnikání rozjet, už brzy se budeš moci přihlásit do programu Green Light START. Věk uchazečů není omezen, důležitá je chuť rozběhnout vlastní podnikání.

Program Start je průběžný, můžeš se do něj přihlásit kdykoliv. Délka trvání nepřesáhne 6 měsíců.

Bližší informace budou zveřejněny brzy na těchto stránkách.