Zpět na hlavní stránku 02.07.2018

MS Deník: Z Karviné až do „Velkého jablka“. Projekt bývalých studentů slaví úspěch.

Absolventi letošního GREEN LIGHTu Miloslav Szczypka a Jan Tyc se v květnu vydali prezentovat svůj projekt WAPS TECHNOLOGIES do USA. Na akci TechDay prezentovali svůj projekt americkým investorům a místním odborníkům, od kterých dostali cennou vazbu k případnému globálnímu směřování startupu. Jak hodnotili svůj týdenní pobyt v New Yorku, na který se dostali v rámci startupového programu Czech Investu? Dozvíte se z krátkého rozhovoru.

O zkušenosti z cesty se podělili i na své domovské střední škole v Karviné. O návštěvě přinesl reportáž Karvinský a Havířovský Deník (článek).

Foto: Deník / Pavla Krůčková