GREEN LIGHT Startup Show 2018

Zpět na hlavní stránku

Tříměsíční GREEN LIGHT Akcelerátor se pomalu chýlí ke konci a čeká nás velké finále. Srdečně vás zveme na závěrečnou Startup Show, která se uskuteční dne 12. 4. 2018 od 15:00 hod v Aule VŠB-TUO. Utkají se v ní ty nejlepší nápady ze všech 38 přihlášených.

GREEN LIGHT Startup Show 2018

Bojovat budou před investory, porotou a především před vámi – publikem! Z přítomných diváků, kteří budou hlasovat o cenu publika, navíc vylosujeme majitele čtyřdenní vstupenky na Colours of Ostrava 2018.

Přijďte se podívat, kdo bude budoucí startupovou hvězdou a vyhraje ceny v hodnotě až půl milionu korun. Akce je zdarma, nicméně je nutná registrace míst předem.

Program GREEN LIGHT běží úspěšně již 5. rokem a doposud se do něj přihlásilo 270 projektů. Z nich prošlo 65 tříměsíčním programem plným workshopů, mentoringu a intenzivní práce na rozvoji svého podnikání. Některým z nich se podařilo nápad prosadit i za hranicemi ČR a investice do těchto projektů již přesáhly 30 mil. Kč.

Organizátorem GREEN LIGHTu je Centrum podpory inovací VŠB-TUO. Hlavními partnery programu jsou Moravskoslezský kraj a Moravskoslezské inovační centrum. Děkujeme za podporu i řadě dalších partnerů a podporovatelů.

Událost na Facebooku: http://bit.ly/FBStartupShow