Cestovatelská aplikace Joystree se prezentovala v Londýně

Cestovatelská aplikace Joystree se prezentovala v Londýně

Ačkoliv je léto v plném proudu, tak GREEN LIGHT absolventi okurkovou sezónu netrpí. Jedni z letošních absolventů, projekt aplikace pro cestovatele Joystree se minulý týden prezentovali v Londýně.

Na ambasádě v Londýně se představila čtveřice českých startupů.

Joystree se do britské metropole se vydali v rámci projektu CzechDemo agentury CzechInvest (více o cestě). Během několika dnů se prezentovali na britské ambasádě, v místní pobočce coworkingové sítě Impact Hub pak absolvovali řadu školení pro rozjezd businessu na britské půdě. Vrcholem cesty potom byla prezentace startupu na digitální a technologické konferenci UNBOUND.

Členka týmu Joystree, Sandra Juettnerová k prezentaci v Londýně dodává: „Účast na Unbound London pro nás byla skvělou zkušeností. Dostali jsme možnost prezentovat náš pitch deck před investory na největší technické konferenci v Evropě. Ověřili jsme si také, že náš produkt chce využívat až překvapivě velké množství lidí, a že služba tohoto typu na trhu schází. V neposlední řadě jsme získali velmi cennou zpětnou vazbu a kontakty, se kterými můžeme do budoucna vzájemně spolupracovat.“

JOYSTREE na konferenci UNBOUND

Projekt Joystree, který spojuje nabídku a poptávku cestovatelských a sportovních potřeb,se zúčastnil 5. ročníku GREEN LIGHT Akcelerátoru (2017/2018). Chcete zkusit svůj nápad rozjet i vy? V polovině září začínáme přijímat přihlášky do letošího Akcelerátoru. Pro úplné podnikatelské nováčky je potom celoročně k dispozici program GREEN LIGHT Start.